Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Radni pytają wojewodę o przyjętych uchodźców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lipca 2017 r. o 20:35 Powrót do artykułu
NIE MASZ LEGITYMACJI PISOWSKIEJ JESTEŚ WROGIEM - tak działa pseudo "chrześcijański" pis,  stąd nagonka na prezydenta tylko dlatego że  nie jest z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Margul jeżeli uważasz Pan że Czeczeńscy są dobrzy to zapraszam do ośrodka w Górze Kalwarii i do szkoły sw Coniewie gdzie "uczą" się ich dzieci. Proszę zapytać pobitego nauczyciela, czy dzieci zamykających się sterroryzowanych w klasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ffsiu napisał:
NIE MASZ LEGITYMACJI PISOWSKIEJ JESTEŚ WROGIEM - tak działa pseudo "chrześcijański" pis,  stąd nagonka na prezydenta tylko dlatego że  nie jest z pisu
 
 suweren wybrał Żuka na tą kadencję (ponad 60%) i wybierze na kolejna ma mandat demokratyczny aby rządzić miastem, czy pis tego chce czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze kosztami obciążeni zostaną konsumenci./ klienci/przedsiębiorcy Podobnie było w przypadku podatku bankowego, zapłącilismy my
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć politycy PISregularnie powołują się na wartości katolickie i uczestniczą w wydarzeniach religijnych, nie zająknęli się na temat moralnych dylematów. Kościół, któremu rząd idzie na rękę w wielu kwestiach, przez długi czas nie wypowiadał się na ten temat. W końcu klimat się zmienił, gdy przesłanie, że "Chrystus ma dziś twarz uchodźcy" stało się osią polityki Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy boją się stracić władzę dlatego zaczeli straszyć uchodźcami aby tylko wybory wygrać, bo za zdemolowanie Państwa wiedzą, ze przegrają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2012 sierpień paliwo 5,95 zl A TERAZ ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZUK przez SCHETYNE juz politycznie nie istnieje. Szukajcie nastepcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojrolewactwo i uchodzcy to najwieksza zaraza dzisiejszego swiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZWECJA: Uchodźcy gwałcą uczennice na „skalę przemysłową”! Władze oskarżają ofiary o rasizm - Joakim Lamotte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy budowali meczety, milczałem - mamy przecież wolność wyznania. Kiedy wzywali do zabijania niewiernych, milczałem - mamy przecież wolność słowa. Kiedy wysadzili wieżowce, milczałem - to byli chorzy ekstremiści. Kiedy wywołali zamieszki, milczałem - to wina systemu i błędnej polityki. Kiedy uzyskali większość w parlamencie, milczałem - mamy przecież demokracje. Kiedy wprowadzili w państwie prawo koraniczne a moja żona została ukamienowana za brak chusty na głowie, milczałem - już nie wolno było krzyczeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wraz z decyzją o narzuceniu Polsce, Węgrom i Czechom decyzji o relokacji tysięcy uchodźców po raz kolejny w historii Niemcy uznali, że mają prawo do narzucania swoich wyborów swoim sąsiadom. A więc powtórka z historii XX wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurski chce zadłużyć TVP na 800 MILIONÓW ZŁOTYCH?! "Lada dzień podpisze dokumenty kredytowe"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad pół miliona niedożywionych dzieci, a raczej 700 tys. dzieci żyjących w rodzinach mających problemy z zaspokojeniem elementarnych potrzeb, stanowi największy wstyd ekipy rządzącej. Takie dane powinny postawić na nogi nie tylko pracowników społecznych w całym kraju, ale przede wszystkim rządzących. Nie jesteśmy krajem Trzeciego Świata, a tymczasem te dane są zatrważające. Rząd chwali się wzrostem gospodarczym, ogłaszane są rzekome sukcesy, a tymczasem jesteśmy nieporadni wobec najsłabszych grup społecznych: dzieci, osób niepełnosprawnych oraz emerytów i rencistów. Takie dane świadczą o tym, że działania pomocy społecznej, rządowe programy i inne działania są nieefektywne, nieskuteczne i rozproszone. Miejmy nadzieję, że wreszcie ktoś się obudzi i przemodeluje pomoc dla najbiedniejszych tak, by rzeczywiście trafiała ona tam, gdzie jest najbardziej potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Żuk wybrany przez suwerena Lublin...halo Panowie i Panie w pisu, a gdzie głos suwerena, którego mieliście i obiecywaliście słuchać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech Czarnek się tłumaczy teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie i turyści beda bali sie odwiedzać Lublin a co dopiero studenci, miasto na tym straci, ale to nie obchodzi pisowców oni chcą miec włądze i wygrać wybory stąd ta propaganda pisowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla każdego kto jako-tako posługuje się rozumem od dawna jest jasne, że takiego nagromadzenia cyników i hipokrytów jak PiS-ie nie ma w żadnej innej partii politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paliwo 4,40 teraz. Za PO-PSL blisko 6 zł - o co to BICIE PIANY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Żuk wybrany przez suwerena ... podpisał deklaracje przeciwko 85% Lublinian. Taczka i odjazd z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...